Išskirtinė interjero detalė ir puikiausia dovana!

Visi mėgstam rankų darbo gaminius. Juk gera žinoti, kad juos sukūrė ne gamybos mašina, o žmogaus rankos. „Giftija butikas“ ne tik prekiauja tokiais gaminiais, tačiau ir kviečia jų pasigaminti patiems.

Bičių vaško žvakė – tai prabangi, išskirtinė, sveika, natūralaus, atsinaujinančio, aplinkai nekenkiančio vaško žvakė su natūralia medvilnine dagtimi. Bičių vaškas – brangiausias bei natūraliausias vaškas rinkoje, rodantis rankų darbo gaminių vertinimą. Žvakės iš tokio vaško laikomos hipoalerginėmis, jos pagamintos be pridėtinių chemikalų, gali palengvinti kvėpavimo sunkumus, o dėl išskiriamų neigiamų jonų valo orą. Tad žvakių gamybos pamoka bus ne tik puikus būdas turiningai praleisti laiką, tačiau ir išsivežti sveikatai naudingų gaminių!

Atvykusiųjų laukia bičių vaško žvakių gamybos pamoka. Joje skanaudami kavą, arbatą pamokos dalyviai susipažins su žvakių gamyba, gaus naudingos informacijos apie žvakes, skirtingus vaškų tipus, sužinos, kuo bičių vaškas yra ypatingas ir naudingas. Taip pat savo rankomis silikoninėse formelėse pasigamins 3–4 žvakeles iš gryno, lietuviško bičių vaško.

Dovanokite galimybę patiems susikurti unikalų rankų darbo gaminį!

*tiesiogiai įsigijama NE už didesnę, negu partnerio puslapyje nurodoma kaina.

Mergvakaris ar bernvakaris mokantis gaminti žvakes

*tiesiogiai įsigijama NE už didesnę, negu partnerio puslapyje nurodoma kaina.

Galimybė mėgautis kūryba tiesiog namuose!

Visi mėgsta rankų darbo gaminius – juk gera žinoti, kad juos sukūrė ne gamybos mašina, o pats žmogus. „Giftija butikas“ Vilniuje ne tik prekiauja tokiais gaminiais, tačiau ir kviečia jų pasigaminti patiems.

Bičių vaško žvakė – tai prabangi ir išskirtinė, natūralaus, atsinaujinančio, aplinkai nekenkiančio vaško žvakė su natūralia medvilnine dagtimi. Bičių vaškas – brangiausias bei natūraliausias vaškas rinkoje. Žvakės iš tokio vaško laikomos hipoalerginėmis, jos pagamintos be pridėtinių chemikalų, tad gali palengvinti kvėpavimo sunkumus, o dėl išskiriamų neigiamų jonų valo orą. Žvakių gamybos pamoka – ne tik puikus būdas turiningai praleisti laiką, tačiau ir pasigaminti sveikatai naudingų gaminių!

Dovanos gavėjo laukia 1 val. 30 min. trukmės individuali NUOTOLINĖ bičių vaško žvakių gamybos pamoka. Nesvarbu, kur gyvena dovanos gavėjas, – visada galima susipažinti su žvakių gamyba, gauti naudingos informacijos apie žvakes, skirtingus vaškų tipus, sužinoti, kuo bičių vaškas ypatingas ir naudingas, bei savo rankomis namuose, patogiausioje aplinkoje, pasigaminti žvakių iš gryno, lietuviško bičių vaško! Prieš pamoką išsiunčiamos priemonės 1 asm.: vaškas, formelė, instrukcija ir kt., tačiau klausytis pamokos gali ir artimieji ar draugai.

Tokia veikla – puiki pradžia tiek norintiems užsiimti žvakių gamyba savarankiškai, tiek siekiantiems praplėsti akiratį, įgyti daugiau naudingų žinių apie žvakes, vašką, rankų darbą, tiek mėgstantiems kūrybišką laisvalaikį. Ši pamoka tinkama tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Dovanokite įtraukiantį ir praturtinantį kūrybišką laiką!

Nuotolinė individuali žvakių gamybos pamoka