Žvakių gamybos praktiniai užsiėmimai /edukacija studijoje Vilniuje

grupėms, individualiai

privačioms šventėms / progoms

Viena įdomiausių mano veiklos dalių - su žmonėmis dalintis sukauptomis ir kaupiamomis žiniomis apie bičių vašką, sukurti jaukią atmosferą, kad jaustumėtės laukiami, atsipalaiduotumėte.

Man labai svarbu, kad ne tik įgautumėte žinių apie bičių vašką, žvakes, jų gamybą, bet ir pasirūpinti visomis reikalingomis priemonėmis, šilta arbata, kava, Jums sukurti jaukią, atpalaiduojančią aplinką, kurioje atitrūktumėte nuo kasdienybės.

Ir Jums tereikia atvykti ir atsipalaiduoti - niekuo nesirūpinti!

Lauksiu Jūsų atvirami širdimi, jaukia atmosfera tiek jau mano organizuojamose natūralių bičių vaško žvakių gamybos praktinėse dirbtuvėse (www.facebook.com/giftija.butikas/events/ ) bet ir

mielai suorganizuosiu kūrybinį užsiėmimą Jūsų asmeniniams poreikiams, įvairioms nedidelėms šventėms (~ iki 2-25 asmenų).

Jeigu norite įdomiai, neįprastai bei kūrybiškai paminėti asmeninę šventę - pavyzdžiui gimtadienį, darbo kolektyvo pasibūvimą, ar kt., taip pat sutarus galite

atsinešti savo maistą, gėrimus arba užsakant užsiėmimo suorganizavimą tuo ar kitais pageidavimais galiu pasirūpinti už Jus!

Užsiėmimas mergvakariui, bernvakariui

Kūrybiškas, pikantiškas natūralių bičių vaško žvakių liejimo užsiėmimas - tiek mergvakariams, tiek bernvakariams privačiai studijoje Vilniuje.

Jums tereikia atvykti - viskuo kitkuo bus pasirūpinta: jaukiu vaibu, priemonėmis, kava, arbata, jei reikia - gėrimais ar kitais poreikiais, pageidavimais. Jus pasitiks ir taurė nealkoholinio šampano!

Norėdami prieš ar po užsiėmimo, taip pat galėsite dar studijoje pasibūti, pasveikinti ar dar kitaip pradėti / pratęsti šventę.

Mergvakaris, bernvakaris gali būti pikantiškai kūrybiškas, su jaukiu vaibu - kreipkitės, aptarsime ir sutarsime detales!

Grupė gali būti iki 12 asmenų, trukmė priklauso nuo grupės dydžio, tačiau minimalus nedidelės grupės užsiėmimo laikas apie 2 val.

Kaina priklauso nuo grupės dydžio, kitų poreikių / pageidavimų, 20-25 Eur (skaičiuojant asmeniui grupėje).

Būsimam jaunikiui / nuotakai gali būti paruošta ir pikantiška rankų darbo dovana...

Vaikų, paauglių, suaugusių gimtadienis natūralių, ,,ledo" žvakių gamybos užsiėmime

Natūralių bičių vaško, ,,ledo" žvakių gamybos privatus užsiėmimas - gimtadienio proga draugų, artimų kompanijoje!

Padovanokite mamai, draugei, sesei, vaikams, paaugliams, šeimai, draugų ar artimų kompanijai kūrybišką, jaukų laiką drauge.

Dėl daugiau klausimų, susjusių su užsiėmimo užsakymu, organizavimu drąsiai kreipkitės Messenger žinute, el. p. giftija.butikas@gmail.com, tel. +370 677 39 597

Kaina nuo 20-25 eur / skaičiuojant asmeniui (bendra, galutinė kaina skaičiuojama už visą užsiėmimą), priklauso nuo grupės dydžio, norimų gaminti žvakių (yra net keletas variantų, metodų!) ir reikalingo tam vaško kiekio, kitų papildomų paslaugų (pavyzdžiui, užkandžiai, gėrimai ar kt.).