Natūralios rankų darbo žvakės

Bičių vaško žvakė - tai prabangi, išskirtinė, sveika, natūralaus, atsinaujinančio, aplinkai nekenkiančio vaško žvakė su natūralia medvilnine dagtimi.

Ji laikoma hipolaergine, galinčia palengvinti kvėpavimo sutrikimus, yra be pridėtinių chemikalų ir dėl išskiriamų negatyvių jonų valo orą.

Bičių vaškas - brangesnis bei natūralesnis negu kiti rinkoje daugiau naudojami vaško tipai, rodantis supratimą apie naudotojo prabangų skonį bei natūralių, rankų darbo produktų vertinimą.

Įsigydami bičių vaško žvakę su ja kartu gaunate paruoštą informacinę atvirutę su svarbia informacija apie tinkamą žvakės naudojimą, rekomendacijas.

Plačiau apie gamybos procesą, įvairią kitą naudingą naujausią informaciją galite rasti www.facebook.com/giftija.butikas ar www.instagram.com/giftija.butikas

Apie bičių vašką, kokybę

Svarbu pabrėžti, kad bičių vaškas - itin jautri aplinkai, temperatūrų kaitai medžiaga. Dėl to primygtinai rekomenduoju prieš įsigyjant prekę iš bičių vaško apgalvoti metų laiką, paskaityti pateiktą informaciją, prekių grąžinimo politiką šiame puslapyje ir kt., susisiekti kilus papildomų klausimų, kadangi už žalą produktui dėl aplinkos įtakos atsakyti negalėsiu :(

Visus rankų darbo produktus darau pati, siekiu, kad jie būtų kuo kokybiškesni, investuoju į kuo kokybiškesnes priemones, sudėtines medžiagas. Tačiau svarbu, kad suprastumėte, jog įsigijamas produktas nuo pateiktos nuotraukos gali skirtis, turėti nežymių, kokybei ar žvakės degimui įtakos neturinčių gamybinių pakitimų.

Degimo laikas prie produkto pateikiamas preliminarus, kuris priklauso ir nuo tinkamos žvakės priežiūros. Dėl to, žvakės kokybė, degimas priklauso ir nuo tinkamos priežiūros, naudojimo.

Svarbu paminėti, kad deginant žvakę gali likti nesudeginto vaško, kai kurių žvakių vaškas, degdamas gali varvėti, bėgti.

Natūralus šeimos medus

Medus yra gaminamas iš žieduose esančio nektaro, kurį renka bitės. Jo pagrindą sudaro gliukozė ir fruktozė, tai – natūralus saldiklis. Medaus spalva, konsistencija ir skonis skiriasi priklausomai nuo žiedų, surinkto nektaro, metų laiko.

Išgaunant šį medutį, bitės nėra maitinamos sirupu, medus nekaitinamas - dėl to yra natūralus.

Čia tiesioiai galite įsigyti didesnio kiekio, šiame puslapyje perparduodamo, tiekiamo šeimos medaus iš bitininko Jono Babelio https://www.facebook.com/jbitynas (pievų / miškų medus).

Atsiminkite - labai svarbus saikingas ir atsakingas produktų naudojimas! Jeigu esate alergiški tam tikriems augalams, gėlėms arba nėštumo metu, patartina būti atsargiems vartojant šį medų arba vengti jį vartoti, nes jo sudėtis įvairi – bitučių renkama iš pievų, miškų, laukų, įvairių gėlių bei augalų. Su šiuo produktu visuomet gausite informacinę atvirutę! Medutis taip pat aprišamas lino medžiagos atraiža bei pridedamas natūtalaus medžio medaus šaukštelis, kuris gali skirtis nuo pateiktos nuotraukoje.

Dėl rizikos, kad natūraliame meduje bus tam tikrų, kenksmingų kūdikiams bakterijų (Clostridium botulinum), derėtų vengti maitinti natūraliu medumi itin jaunus vaikus (iki 1 metų), kūdikius.

Natūralus medus per laiką sukietėja, kristalizuojasi, stiklainiuke atrodo lyg pasidengęs šerkšnu - tai nėra nekokybės ženklas.

Įsigydamas vartotojas supranta ir sutinka, kad lino atraižos spalva, dydis gali skirtis nuo pateiktos nuotraukoje, atsižvelgiant į ,,Giftija butikas" tuo metu turimus resursus, galimybes.

Už medaus kokybę atsako aukščiau nurodyti tiekėjai.

Natūralūs rankų darbo smilkalai

Dar Antikoje smilkalai naudoti religiniams tikslams kaip dalis apeigos, simbolinės aukos, maldos; panaikinant nepageidaujamus kvapus; atbaidyti vabzdžiams; atbaidant piktas dvasias, neigiamas emocijas.

Mano smilkalai daromi rankomis: iš ekologiškų 100% natūralių žolelių, prieskonių su medaus, vandens ir cukraus ,,klijais“ padaromas mišinys, kuris sukamas ant labai siauro džiovintos nendrės stiebo juostelės. Šis smilkalas yra itin koncentruotas bei nuo pradžios iki galo natūralus produktas!

Taip pat toks mišinys gali būti klijuojamas į kūgį ar rutuliuką – tai gali būti naudojama pirtyje, dedant ant akmenų. Kiekviena žolelė, prieskonis turi skirtingą paskirtį, skirtingai gali veikti organizmą. Dėl to, su produktu visuomet pridedama ir informacinė atvirutė su rekomendacijomis, kita naudinga informacija apie sudėtines to smilkalo dalis ir veiksmingumą.

Svarbu pabrėžti, kad dėl ilgo trunkančio laiko pagaminti vieną smilkalą, individualus, pagal asmeninius norus smilkalų negaminu. Šis produktas - puiki pasilepinimo dovana arba dalis didesnės dovanos ar dovanų dėžutės.

Prieš naudojant smilkalą, vartotojui būtina įsivertinti asmenines rizikas, galimas alergijas ar kt. galimų nepageidaujamų reakcijų atsiradimą.

Prieš įsigydami produktą, galite parašyti ir pasiteirauti turimų tuo metų produktų, pranešti apie alergiją sudėtinei daliai (žolelei, prieskoniui) ir pasistengsiu atliepti Jūsų poreikį!

Plačiau apie gamybos procesą, įvairią kitą naudingą naujausią informaciją galite rasti www.facebook.com/giftija.butikas ar www.instagram.com/giftija.butikas

Rankų darbo dekoratyvinis muiliukas

Šis dekoratyvinis / dovaninis muiliukas - puiki didesnės dovanos ar dovanų dėžutės / giftboxo dalis. Daroma iš oficialios sertifikuotos muilo bazės ją išlydant.
Bazė naudojama be Sodium Laureth Sulfate - medžiagos didesniam putojimui, bet kenksmingos sveikatai, galimai sukeliančios vėžį. Mažiau putų, bet sveikiau!
Detalės tapomos teptuku, kruopščiai įmaišoma oficialaus kvapo, pigmentinės ar vandens pagrindo spalvos. Kvepia medumi!
Kiekvienas muiliukas - skirtingas. Identiškų dviejų nebus!
Plačiau apie gamybos procesą, įvairią kitą naudingą naujausią informaciją galite rasti www.facebook.com/giftija.butikas ar www.instagram.com/giftija.butikas

Prieš įsigyjant, prašome susipažinti su puslapyje pateikta informacija ,,Naudojimo sąlygos".