Siuntimo sąlygos, trukmė

Kadangi didelė dalis produktų (išskyrus medų, iš anksto padarytus smilkalus, kurie parenkami atsitiktinai, pagal tuo metu turimas galimybes), daroma rankomis, gamybos, supakavimo, išsiuntimo procesas gali užtrukti daugiau negu įprastai, įsigyjant skirtingas prekes, įvairios komplektacijos dovanų dėžutes.

Paprastai nuo užsakymo pateikimo, gamyba, paruošimas, išsiuntimas gali užtrukti 1-5 dienas. Jeigu dovaną reikalinga gauti skubiai - komentaruose tai nurodykite, pasistengsime pagaminti dovaną ir suruošti kuo skubiau arba atitinkamai pasirinkite skubaus išsiuntimo / atsiėmimo paslaugą (jeigu toks pasirinkimas pateiktas).

Už pasirinkto užsakymo siuntimo rūšį ir jo trukmę ,,Giftija butikas" atsakyti negali.

Jeigu prekės išsiuntimas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių, įsigijęs prekę asmuo iškart informuojamas. Dėl siuntimo proceso metu galimų trukdžių, vėluojančio užsakymo pristatymo atsakyti, deja, negalime.

Jeigu dovanas siunčiatės į užsienio valstybę, gavėjas atsako už papildomų mokesčių (pavyzdžiui, muitų) susimokėjimą, asmens duomenų apsaugos reikalavimų laikymąsi.

Nemokamas siuntimas taikomas nuo galutinės sumos, po nuolaidų pritaikymo.

Grąžinimo sąlygos

Negrąžintinos prekės

Informuojame, kad atsižvelgiant į produktų specifiškumą, didžioji dalis rankų darbo produktų / prekių negrąžintinos (tokios kaip žvakės, perparduodamas medus, dekoratyvinis muiliukas, smilkalai ar kt.), kadangi negalėsime patikrinti jų grąžinimo būklės, pažeistumo, (ne)panaudojimo, aplinkos veiksnių, sukėlusių defektus įsigytam produktui / prekei.

Prekė, ypač siunčiama į kitą miestą, šalį, gali atvykti pakitusi. Pavyzdžiui, dėl pakavimo priemonių atsiradusios dulkės ar kt., dėl siuntimo metu netinkamo siuntinio naudojimo (pavyzdžiui, purtymo, mėtymo), susigulėjusios, supurtytos, sudaužytos prekės ar pan. Tai nelaikytina nekokybiška preke, o aplinkos įtaka produktui, išskyrus atvejus, kuomet įrodoma, jog dėl netinkamo, nepakankamo supakavimo prekė galėjo būti pažeidžiama siuntimo proceso metu įvykusiems pakitimams.

Informuojame, kad bičių vaškas ir galimai kitos naudojamos priemonės (pavyzdžiui, sertifikuota muilo bazė), gali būti itin jautrus temperatūrų kaitai, dėl to, esant dideliems šalčiams kai kurie produktai, pavyzdžiui žvakė, gali atvykti pažeista. Tai nelaikytina prekės broku ar nekokybiškumu, o aplinkos sąlygų įtaka gaminiui, kurios negali sukontroliuoti pardavėjas, tiekėjas ,,Giftija butikas". Primygtinai rekomenduojame įvertinti galimus aplinkos veiksnius (pavyzdžiui, šaltą metų laiką, pasirenkamą siuntimo būdą), kreiptis jei kiltų klausimų, prieš įsigyjant prekes, kadangi jos po įsigijimo nebus priimamos grąžinimui. Primename, kad įsigydami prekę, patvirtinate, kad susipažinote su visa interneto svetainėje pateikta informacija apie produktus, sąlygas, ir su tuo sutinkate.

Grąžintinos prekės

Prekių grąžinimas galimas negamybinėms prekėms, t. y. kurios nereikalavo gamybos o pavyzdžiui, žvakių gamybai skirtos formos, indai ar kt. priemonės žvakių gamybai.

Jeigu prekė grąžintina, ji turi būti grąžinta:

nepanaudota, nepakitusios išvaizdos, nesugadinta, originalioje pakuotėje, ne vėliau kaip per 14 d. d. Nuo prekės išsiuntimo pirkėjui.

Už grąžinimo išlaidas atsakingas pirkėjas, norintis grąžinti grąžintiną prekę.

Dėl grąžintinos prekės maloniai prašome parašyti el. laišką, geranoriškai sutarsime tinkamiausias abiems pusėms sąlygas. Gavus grąžintą prekę, įvertinus ar atitinka aukščiau punkte nurodytas grąžinimo sąlygas, pinigai paprastai bus grąžinami per 7 d. d. į sąskaitą, iš kurios buvo apmokėta grąžintina prekė.

Pinigai už įsigytas paslaugas (pavyzdžiui, žvakių gamybos užsiėmimą), grąžinami tik tuo atveju, jeigu paslauga negali būti suteikta dėl paslaugos teikėjo / pardavėjo kaltės arba, kai yra force majeure aplinkybių.

Giftija butikas yra individualiai, vieni žmogaus kuriama linija, kurioje gali pasitaikyti nesklandumų. Dėl to Giftija butikas valdytojas / pardavėjas gali susisiekti su pirkėju, jeigu negali dėl kokių nors aplinkybių (gamybinių sutrikimų ar kt.) įvykdyti užsakymo. Valdytojas / pardavėjas gali pasiūlyti grąžinti pinigus už pateiktą užsakymą arba pasiūlyti alternatyvą, užsakymo pakoregavimą už tą pačią arba didesnę sumą be papildomo poreikio pirkėjui papildomai mokėti. Pirkėjui nesutikus ar per 2 d. neatsakius dėl pardavėjo / valdytojo pateiktų alternatyvų, pinigai už neįvykdytą / negalimą įvykdyti užsakymą nedelsiant grąžinami.

 

Giftija butikas Facebook ir Instagram verslo puslapių / susijusių kanalų @giftija.butikas bei interneto svetainės / internetinės parduotuvės www.giftijabutikas.eu savininkė ir valdytoja yra Gabrielė Babelė, vykdanti individualią veiklą pagal pažymą Nr. 1127141, tel. nr. +370 677 39 597 , el. p. giftija.butikas@gmail.com .

Kilus klausimų, maloniai prašome kreiptis pateiktais kontaktais.

Pardavėjas yra suinteresuotas, kad pirkėjas būtų kuo labiau patenkintas gautu produktu, dirbiniu, dovana. Dėl to, gali pasiūlyti tam tikrą komensaciją - piniginę, pakeičiant produktą ar kt.- siekiant išpsręsti susidariusius nesklandumus ar sukeltus pirkėjui nepatogumus. Dėl to, skatiname pirkėją atvirai, geranoriškai komunikuoti, jeigu tokių nesklandumų ar nepatogumų kilo.