Naudojimo sąlygos

,,Giftija butikas" Facebook ir Instagram verslo puslapių / susijusių kanalų @giftija.butikas bei interneto svetainės / internetinės parduotuvės www.giftijabutikas.eu savininkė ir valdytoja yra Gabrielė Babelė, vykdanti individualią veiklą pagal pažymą Nr. 1127141, tel. nr. +370 677 39 597 , el. p. giftija.butikas@gmail.com (toliau - valdytojas, savininkas, pardavėjas ar paslaugos teikėjas).

 1. ,,Giftija butikas“ laikosi lygiateisiškumo, rinkoje taikomų pozityvių bei įtvirtintų teisinių konkurencijos principų, vadovaujasi Lietuvos Respublikos įstatymais.

 2. Asmuo, naudodamasis šia interneto svetaine bei susijusiais kanalais, nurodytais aukščiau (toliau - klientas, vartotojas, naudotojas arba pirkėjas) patvirtina, kad susipažino su naudojimosi sąlygomis, privatumo politika ir kita pateikta informacija, su ja sutinka.

 3. ,,Giftija butikas“ valdytojas pasilieka teisę keisti naudojimosi, privatumo sąlygas ir kitą aktualią informaciją interneto svetainėje bei susijusiuose kanaluose, nurodytuose aukščiau, be atskiro įspėjimo. Už susipažinimą su svarbia naudotojui, pirkėjui informacija ir tinkamą naudojimąsi interneto svetaine bei susijusiais kanalais atsako naudotojas, pirkėjas / klientas.

 4. Vartotojas, įsigydamas produktą, supranta ir sutinka, kad yra susipažinęs su šioje interneto svetainėje pateikta informacija apie produktus, kuriuose pateikta informacija apie rizikas, susijusias su įsigyjamu produktu, galimais gamybiniais, išvaizdos skirtumais.

 5. Interneto svetainės vartotojas, pirkėjas / klientas yra atsakingas už teisingą duomenų, reikalingų paslaugai suteikti (pavyzdžiui, tikslus adresas, tikslūs kontaktiniai duomenys, tikslus, tinkamas paštomato pasirinkimas prekės atsiėmimui ir kt.). Valdytojas negali atsakyti už dėl neteisingai nurodytų kontaktinių duomenų ar kt. nuo jo nepriklausančių aplinkybių netektą prekę / paslaugą, kai nėra galimybės ją pristatyti arba susisiekti su interneto svetainės naudotoju, pirkėju / klientu dėl duomenų patikslinimo.

 6. Dėl produkto siuntimo, gabenimo, aplinkos veiksnių rizikos ar kt. nuo tiekėjo, gamintojo ,,Giftija butikas" nepriklausančių aplinkybių dirbinys gali atkeliauti pakitęs negu buvo išsiųsta.

 7. Vartotojas, pirkėjas taip pat susipažino su pateikta produktų informacija, supranta ir sutinka, kad yra atsakingas už tinkamą produkto naudojimą, priežiūrą, saugumą, savo alerginių ar kt. nepageidaujamų reakcijų galimą kilimą.

 8. Naudotojas, pirkėjas / klientas sutinka, kad su juo būtų susisiekta jo nurodytais kontaktais dėl duomenų, aplinkybių pa(si)tikslinimo, siekiant, kad būtų suteikta paslauga / prekė. Interneto svetainės vartotojas, įsigijęs prekę yra informuotas, jog ,,Giftija butikas" gali su prekę su juo papildomai susisiekti po prekės pateikimo dėl jos pristatymo, kokybės, atsiliepimo ar kt., su suteikta paslauga / preke susijusių klausimų

Produktai, prekės

 1. Vartotojas, pirkėjas įsigydamas produktą supranta, kad tai - rankų darbo, rankomis, individualiai pakuotas produktas / dovana ir sutinka, kad susipažino bei sutinka su pateikta informacija apie produktus, t.y.: gautas produkto, dovanos išvaizda, jo dalys gali skirtis nuo pateiktos nuotraukose interneto svetainėje ar su ,,Giftija butikas" susijusiuose kanaluose (pavyzdžiui, gaminio spalva, dėžutės langelio dydis ar tipas ar kt.).

 2. Prie kiekvieno produkto, dėžutės apačioje pridedama informacija apie jį, rekomendacijos dėl naudojimo, sudedamosios dalys prie atitinkamų produktų, o taip pat pateikta informacija šioje internetinėje svetainėje.

 3. Interneto svetainės vartotojas, pirkėjas / klientas supranta, kad rankų darbo muiliuko, gaminamo iš sertifikuotos, oficialios bazės, naudojamos rankų darbo naudotinų muilų gamybai, pirminis gamybos tikslas - dekoratyvinis, ne kosmetinis. Už šio produkto tinkamą panaudojimą atsako vartotojas, įsigijęs produktą.

 4. Taip pat, pirkėjas supranta, kad žvakių degimo laikas nurodomas preliminarus, pagal turėtą preliminarią ištestavimo patirtį, žmonių atsiliepimus bei formules (skaičiuojama imant vienos 30 g žvakės degimo laiko atskaitos tašką: 1 . (žvakės svoris g / 30)*6)-1-2 val. = ~ degimo laikas; 2. Esant nelygiai, sudėtingai žvakės formai: žvakės svoris g / 30)*6)- nuo ~5 iki 10 val. = ~ degimo laikas), kuris gali kisti. Kiekvienos žvakės degimas gali skirtis ir dėl įdėtų žvakės dažų ar neatitikti nurodytų rekomendacijų - pirkėjas, įsigydamas su tuo susipažino, sutinka priimti šią riziką.

Svetainės informacijos naudojimas

Interneto svetainėje ir susijusiuose kanaluose naudojama informacija, nuotraukos negali būti kopijuojamos, platinamos išskyrus situacijas, aptartas raštiškai, abipusiu sutarimu. Už pažeidimus, šmeižtą, klaidinančios informacijos skleidimą apie produktus, ,,Giftija butikas“ - yra atsakoma įstatymų nustatyta tvarka ir valdytojas pasilieka teisę kreiptis į teisėsaugos ar kt. atitinkamas institucijas be atskiro įspėjimo.

Jeigu kilo nesklandumų

 1. ,,Giftija butikas" yra individualiai, vieni žmogaus kuriama linija, kurioje gali pasitaikyti nesklandumų. Dėl to ,,Giftija butikas" valdytojas / pardavėjas gali susisiekti su pirkėju, jeigu negali dėl kokių nors aplinkybių (gamybinių sutrikimų ar kt.) įvykdyti užsakymo.

 2. Valdytojas / pardavėjas gali pasiūlyti grąžinti pinigus už pateiktą užsakymą arba pasiūlyti alternatyvą, užsakymo pakoregavimą už tą pačią arba didesnę sumą be papildomo poreikio pirkėjui papildomai mokėti. Pirkėjui nesutikus ar per 2 d. neatsakius dėl pardavėjo / valdytojo pateiktų alternatyvų, pinigai už neįvykdytą / negalimą įvykdyti užsakymą nedelsiant grąžinami ir užsakymas nevykdomas.

 3. Kilus klausimams, nesklandumams, maloniai kviečiame pirmiausia nedelsiant kreiptis pateiktais kontaktais, kad galėtume siekti išspręsti kilusią problemą ar nesklandumus.

 4. Siekiame geranoriškai spręsti kiekvieną problemą ar klausimą, siekiame kuo efektyvesnės bei malonesnės Jūsų patirties čia!

 5. Maloniai kviečiame, turint pastebėjimų, kaip tobulinti mūsų el. parduotuvę, esantį poreikį dėl naujų funkcionalumų, prekių, kokybės, juos pateikti nuordytais kontaktais ar per el. parduotuvę. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė ir kuo geresnė Jūsų patirtis!

 6. Taip pat, vartotojas, turintis nusiskundimą, ginčą su tiekėju, šia el. parduotuve, turi teisę pasinaudoti ir Elektronine ginčų sprendimo platforma https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=LT

Privatumo politika

Renkama informacija

Naudojantis mūsų svetaine, galime paprašyti Jūsų pateikti mums tam tikrą asmenį identifikuojančią informaciją, kurią galime naudoti norėdami susisiekti su Jumis, suteikti paslaugą, pristatyti Jums prekes. Asmens tapatybės nustatymo informacija gali apimti, bet tuo neapsiriboti:

Jūsų vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, adresas;

informacija apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje ar susijusiuose verslo puslapiuose bei naudojimąsi jais (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);

informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius, gaunant mūsų paslaugas, įsigyjant produktus;

bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums šioje internet svetainėje ar susijusiais su šia svetaine kanalais (nurodytais aukščiau bei kontaktiniais duomenimis).

Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse bei susijusiuose su šia interneto svetaine kanalais (nurodytais aukščiau). Mes galime naudoti Jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:
• Interneto svetainei ir / ar susijusiems kanalams administruoti;
• Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę ir / arba susijusius kanalus asmeniniams poreikiams;
• turint Jūsų sutikimą / prašymą, siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas).

Jūsų asmeninės informacijos saugumas mums yra svarbus, tačiau svarbu atminti – nė vienas duomenų perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti visas priemones jūsų asmeninei informacijai apsaugoti, negalime garantuoti visiško jos saugumo.

Taip pat negalime atsakyti už Jūsų pateiktą informaciją kitose interneto svetainėse (ir tose, kurių nuorodas atidarote iš šios svetainės ar susijusių su Giftija butikas kanalų, nurodytų aukščiau) ar tretiesiems asmenims. Dėl to, rekomenduojame visuomet susipažinti su kiekvieno internetinio puslapio, kanalo pateikta Privatumo politika, pasiteirauti papildomai dėl kylančių su tuo susijusių klausimų ar problemų.

Trečiųjų asmenų duomenys

Jeigu interneto svetainėje klientas / pirkėjas ketina pateikti / pateikia trečiojo asmens duomenis (pavyzdžiui, dovanojamą dovaną išsiųsti trečiojo asmens nurodytais kontaktais, adresu ar kt.), privalo turėti to asmens, kurio duomenis ketina pateikti / pateikia teisėtą sutikimą dėl duomenų teikimo.

Tokiems pateiktiems duomenims galioja šios interneto svetainės nuostatos, nurodytos aukščiau bei kitose atitinkamose dalyse ir yra naudojami išskirtinai įvykdyti įsigytos prekės / paslaugos įvykdymui (pavyzdžiui, pristatyti kliento / pirkėjo įsigytą dovaną trečiajam asmeniui, kuriam skirta / dovanojama kliento / pirkėjo įsigyta dovana).

Giftija butikas valdytojas neatsako už kliento / pirkėjo trečiųjų asmenų duomenų pateikimą be jų teisėto sutikimo interneto svetainėje (bei susijusiuose kanaluose).

 

Slapukai

Slapukai yra failai su nedideliu duomenų kiekiu, kuriuose gali būti anoniminis unikalus identifikatorius. Slapukai į jūsų naršyklę siunčiami iš interneto ir saugomi jūsų kompiuterio kietajame diske.

Informacijai rinkti šioje svetainėje naudojame slapukus. Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools-įrankiai“ > „Internet Options – interneto nustatymai“ > „Privacy – privatumas“ ir pasirinkdami „Block all cookies – blokuoti visus slapukus“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas gali turėti neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

Naršydami šioje svetainėje sutinkate dėl jos slapukų įrašymo į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami jau įrašytus slapukus.

Gali būti naudojami tokie slapukai:

techniniai slapukai – tai slapukai, kurie yra būtini svetainės veikimui;

funkciniai slapukai – tai nebūtini slapukai, kurie pagerina vartotojų patirtį;

analitiniai slapukai – naudojami anonimiškam svetainės lankytojų veiklos analizavimui;

reklaminiai slapukai – naudojami siekiant parodyti pasiūlymus ar kitą personalizuotą informaciją;

socialinių tinklų slapukai.

Slapukais gaunama informacija naudojama šiais tikslais:

tam, kad būtų užtikrintas svetainės funkcionalumas;

svetainės tobulinimui;

paslaugų plėtrai ir naudojimosi svetaine analizei;

tiksliniam rinkodaros orientavimui.

 

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje ar susijusiuose kanaluose (nurodytuose aukščiau) gali būti nuorodų į kitas svetaines. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į trečiosios šalies svetainę. Rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos jūsų lankomos svetainės privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

 

Vaikų privatumas

Mes sąmoningai nerenkame asmens identifikavimo informacijos iš vaikų iki 18 metų. Jei esate vienas iš tėvų ar globėjų ir žinote, kad jūsų vaikas pateikė mums asmeninę informaciją, galite susisiekti su mumis.

Jei pastebėsime, kad vaikas iki 18 metų mums pateikė asmeninę informaciją, tokią informaciją pareikalavus ištrinsime iš savo serverių.

Politikos pakeitimai
Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką tai pateikdami ir atnaujindami savo interneto svetainėje be atskiro įspėjimo. Jūs turėtumėte periodiškai peržiūrėti šį puslapį ar susijusius kanalus, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

Trečiųjų šalių interneto svetainės
Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už nesusijusių, trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

Jeigu kiltų klausimų, nesklandumų, maloniai prašome kreiptis, kad galėtume išspręsti kilusias problemas, kad būtumėte patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis, naudojimųsi interneto svetaine, susijusiais kanalais!