Giftija butikas - svajonė, žingsnelis po žingsnelio

,,Giftija butikas“ kelionė prasidėjo, kai prireikė rasti vidinę, emocinę ir fizinę ramybę.

Taip atradau naujus hobius, suteikusius man galimybę vėl įsijausti į kūribiškumą, minčių meditaciją, toliau rūpintis žmonėmis, jų norais ir poreikiais, tik kiek kitaip.

Susipažinkime!

Esu Gabrielė. O Giftija butikas atsirado iš didelių patirtų išgyvenimų, gyvenimo kryžkelių, pasirinkimų, savo išsibarsčiusių vidinių dalelių susirinkimo.

Visa tai prasidėjo mažais žingsniukais, paprasčiausiai norint užimti mintis, rankas, pažadinti ilgo žiemos miego snaudusį kūrybiškumą.

Pradėjau kelionę komplektuodama mūsų šeimos medutį į dovanų dėžutes, tačiau ne už ilgo mano širdis didele dalimi nukrypo į natūralias bičių vaško žvakes.

Natūralių žvakių gamyba ne tik teikia man didžiulį pasitenkinimą, ramybę, bet jų deginimas padeda panirti į meditacinę, ramybės būseną.`

Visa šia veikla užsiimdama iš esybės pirmąkart gyvenime supratau natūralumo prasmę ir to įtaką žmogui, būsenai, jausenai.

O taip pat ir iš esmės supratau gyvenimo vertę, geros savijautos sau ir kitam prasmę, tūnantį manyje norą prisidėti prie kito žmogaus geros savijautos, pozityvios emocijos.

Viskas, ką rasite šioje parduotuvėlėje - natūralu, išskirtinai mano rankų darbo. Nuo pirmos vaško kruopelytės iki supakuotos, aprištos dovanos Jūsų rankose!