Gaminant bičių vaško žvakes, galima pradėti nuostabią veiklą, kuri turi daug privalumų. Bičių vaško žvakės yra natūralios, aromatingos ir ilgai degančios.

Jos ne tik sukuria jaukią atmosferą, bet ir skleidžia malonų medaus, pievų kvapą. Gamybos procesas taip pat yra įdomus ir kūrybiškas. Galima eksperimentuoti su įvairiais formų, spalvų deriniais bei liejimo būdais, kad būtų sukuriamos unikalios žvakės. Be to, ši veikla skatina tvarų gyvenimo būdą, nes bičių vaškas yra natūralus ir draugiškas aplinkai.

Taigi, jei ieškote puikios veiklos, bičių vaško žvakių gamyba gali būti puikus pasirinkimas.

Individualūs žvakių gamybos užsiėmimai

Žvakių gamybos užsiėmimas iš natūralaus gryno bičių vaško naudojant silikonines formeles. Užsiėmimo metu, skanaudami kavą ar arbatą įgausite naudingos informacijos apie vaškų rušis, žvakių gamybą, priežiūrą. Užsiėmimo metu pasigaminsite savo natūralių žvakučių, kurias pasiimsite namo.

Jums bus paruoštas dovanų maišelis su informacinėmis atvirutėmis, degtukais.

Trukmė: ~1.5 val.

Kaina: 50 eur.

Vieta: ,,Good2B erdvė", Žirmūnų g. 70, Vilnius

,,Ledo" žvakių gamyba - tai unikalus žvakių gamybos būdas naudojant ledą. Šio užsiėmimo metu, skanaudami kavą ar arbatą, įgausite naudingos informacijos apie žvakes, vaško rūšis, žvakių gamybą, priežiūrą. Užsiėmimo metu pasigaminsite net dvi ,,ledo" žvakes.

Jums bus paruoštas dovanų maišelis su informacinėmis atvirutėmis, degtukais.

Trukmė: ~1.5 val.

Kaina: 60 eur.

Vieta: ,,Good2B erdvė", Žirmūnų g. 70, Vilnius

Individualus žvakių gamybos užsiėmimas naudojant silikonines formeles

Individuali ,,ledo" žvakių gamybos pamoka

2in1 žvakių gamybos pamoka - tai užsiėmimas, kurio metu išmoksite iškart net dviejų žvakių gamybos būdų, naudojant silikonines formeles ir ledą.

Užsiėmimo metu, skanaudami kavą ar arbatą, įgausite naudingos informacijos apie žvakių gamybą, vaškų rušis, gamybos būdus, apie priemones, reikalingas norint pradėti žvakių gamybą savarankiškai.

Trukmė: ~ 2 val.

Kaina: 75 eur.

Vieta: ,,Good2B erdvė", Žirmūnų g. 70, Vilnius

Šiame užsiėmime galima dalyvauti gyvenant bet kuriame Lietuvos ar pasaulio mieste! Prieš užsiėmimą Jums paštomatu (jau įskaičiuota į kainą) Lietuvoje ar paštu siunčiant į užsienį (už papildomą kainą priklausomai nuo šalies) bus išsiųstos tam tikros priemonės, natūralus grynas lietuviškas bičių vaškas, formelė, instrukcijos ir kita rerikalinga informacija. 

Užsiėmimui reikalinga Skype paskyrą. Užsiėmimo metu realiu laiku įgausite naudingos informacijos apie žvakių gamybą, kartu su žvakių gamintoja, matydami ką reikia daryti žingsnis p[o žingsnio, kartu savo pasirinktoje aplinkoje pasigaminsite savo natūralių žvakių!

Užsiėmime dalyvauti galite su artimais žmonėmis, draugais!

Trukmė: ~ 1.5 val.

Kaina: 50 eur.

Vieta: Skype

Nuotolinė žvakių gamybos pamoka

Individuali 2in1 žvakių gamybos pamoka