Žvakių gamybos praktiniai užsiėmimai /edukacija studijoje Vilniuje

grupėms, individualiai

privačioms šventėms / progoms

Viena įdomiausių mano veiklos dalių - su žmonėmis dalintis sukauptomis ir kaupiamomis žiniomis apie bičių vašką, sukurti jaukią atmosferą, kad jaustumėtės laukiami, atsipalaiduotumėte.

Man labai svarbu, kad ne tik įgautumėte žinių apie bičių vašką, žvakes, jų gamybą, bet ir pasirūpinti visomis reikalingomis priemonėmis, šilta arbata, kava, Jums sukurti jaukią, atpalaiduojančią aplinką, kurioje atitrūktumėte nuo kasdienybės.

Ir Jums tereikia atvykti ir atsipalaiduoti - niekuo nesirūpinti!

Lauksiu Jūsų atvirami širdimi, jaukia atmosfera tiek jau mano organizuojamose natūralių bičių vaško žvakių gamybos praktinėse dirbtuvėse (www.facebook.com/giftija.butikas/events/ ) bet ir

mielai suorganizuosiu kūrybinį užsiėmimą Jūsų asmeniniams poreikiams, įvairioms nedidelėms šventėms (~12 asmenų).

Jeigu norite įdomiai, neįprastai bei kūrybiškai paminėti asmeninę šventę - pavyzdžiui gimtadienį, darbo kolektyvo pasibūvimą, ar kt., taip pat sutarus galite

atsinešti savo maistą, gėrimus arba užsakant užsiėmimo suorganizavimą tuo ar kitais pageidavimais galiu pasirūpinti už Jus!

Užsiėmimas bern-, merg- vakariui

Kūrybiškas, pikantiškas natūralių bičių vaško žvakių liejimo užsiėmimas - tiek mergvakariams, tiek bernvakariams studijoje Vilniuje.

Jums tereikia atvykti - viskuo kitkuo bus pasirūpinta: vaibu, priemonėmis, kava, arbata, jei reikia - gėrimais ar kitais poreikiais, pageidavimais.

Norėdami prieš ar po užsiėmimo, taip pat galėsite dar studijoje pasibūti, pasveikinti ar dar kitaip pradėti / pratęsti šventę.

Mergvakaris, bernvakaris gali būti pikantiškai kūrybiškas, su jaukiu vaibu - kreipkitės, aptarsime ir sutarsime detales!

Grupė gali būti iki 12 asmenų, trukmė priklauso nuo grupės dydžio, tačiau minimalus nedidelės grupės užsiėmimo laikas apie 2 val.

Kaina priklauso nuo grupės dydžio, kitų poreikių / pageidavimų, 20-25 Eur asmeniui grupėje.

Būsimam jaunikiui / nuotakai gali būti paruošta ir pikantiška rankų darbo dovana...