Atsiliepimai

Dėkojame už pasirengimą susitikimui, malonų buvimą kartu, perduotas naudingas žinias ir kuriamą natūralų grožį. Buvo gera ir šviesu🌞, kuo geriausios kloties🙏 (V. Gucevičiūtė)

Labai greitai gavau užsakymą. Pataikė tiesiai į poreikius, atsakingai išsiaiškino, ko noriu. Viskas maloniai, operatyviai, o ir kainos nesikandžioja. Tik geriausios rekomendacijos 🎀 sėkmės, Gabriele! 🎈 (G. Jankauskienė)

Labai rekomenduoju vertinantiems rankų darbą ir šilumą, natūralumą, kokybę, individualų dėmesį. Puikios dovanų idėjos!🙂(V. Dirginčienė)

Tik šilčiausi atsiliepimai…siunčiau draugei rinkinuką ir ji liko sužavėta!Tikrai rekomenduoju tiems kurie nori padovanoti kažką suvartojamo ir originalaus! Ačiū už šiltą bendravimą, bei patarimus! 😍🤗(V. Bieliūnienė)😍🥰

Labai džiaugiuosi Jus atradusi! Operatyviai ir konkrečiai buvo atliktas užsakymas, atsižvelgiant į pageidavimus. Svarbu, kad tai yra unikalūs kūriniai, rankų darbo ir identiškų nebus!Net paimant dėžutę į rankas jauti - su meile pagaminta! Visiems rekomenduoju, kas norite pradžiuginti savo artimus žmonės.Visada pasirinksiu tik Jus 😊🌹 (E.Petravičienė)