Privatūs natūralių žvakių gamybos užsiėmimai dviem Vilniuje

Žvakių gamybos užsiėmimas dviem tai puiki galimybė praleisti laiką su draugu, drauge arba antra puse kūrybiškai, jaukiai bei smagiai. Ši veikla padės ne tik išreikšti savo kūrybiškumą, bet ir pasimėgauti malonumu, kurį teikia rankų darbo gaminių kūrimas.

Žvakių gamyba yra paprasta ir maloni veikla, kurią gali atlikti bet kas, neturintis specialių įgūdžių ar patirties. Užsiėmimas dviem suteikia galimybę glaudžiau bendrauti ir kartu mėgautis šio nuostabaus kūrybinio proceso rezultatais. Užsiėmimo metu ne tik įgausite naudingos informacijos apie žvakių ir vaškų rūšis, gamybos ypatumus, bet ir pasidarysite unikalias žvakes, kurios puoš namus arba taps puikiu ir neįprastu dovanų pasirinkimu įvairioms progoms. Žvakių gamybos užsiėmimas dviem tikrai bus ne tik smagus, bet ir padės sukurti įsimintinas akimirkas kartu.

Bičių vaško žvakių gamybos privatus užsiėmimas dviem naudojant silikonines formeles. Šio užsiėmimo metu pasigaminsite 4 (1 vnt. ~30-40 g) savo žvakeles.

Kaina: 50 eur.

Trukmė: iki 1,5 val.

Bičių vaško žvakių gamybos privatus užsiėmimas dviem gaminant ,,ledo" žvakes. Tai - unikalus ir įdomus gamybos metodas, kurio metu dalyviai pasigamins po net ~400-500 g tokią vienetinę ir unikalią žvakę.

Kaina: 60 eur.

Trukmė: iki ~1.5 val.

Žvakių gamybos užsiėmimas naudojant silikonines formeles

,,Ledo" žvakių gamybos užsiėmimas dviem

Bičių vaško žvakių gamybos privatus užsiėmimas dviem gaminant ,,ledo" žvakes. Šio užsiėmimo metu Jūsų laukia jauki aplinka, nuostabus besilydančio lietuviško bičių vaško aromatas. Šis užsiėmimas - puiki jaukaus, kūrybiško pasimatymo idėja.

Žvakių gamyba naudojant ledą - unikalus ir įdomus gamybos metodas. Šio užsiėmimo dalyviai pasigamins po ~300 g tokią vienetinę ir unikalią natūralią žvakę bei sukurs ~400-500 g vieną bendrą jų draugystę, meilę simbolizuojančią ,,ledo" žvakę išliejant ją dviejų spalvų vašku. Dalyviai bus pasitikti nealkoholinio putojančio vyno taure. 

Kaina: 75 eur.

Trukmė: iki ~1.5 val.

Šio užsiėmimo metu bus iškart išmokstama net dviejų žvakių gamybos būdų - tiek naudojant silikonines formeles, tiek naudojant ledą.

Šio užsiėmimo metu dalyviai pasigamins po 4 vnt. žvakeles naudojant formeles ir po vieną ~300-400 g unikalią ,,ledo' žvakę.

Kaina: 80 eur.

Trukmė: iki 2 val.

Romantiškas privatus ,,ledo" žvakių gamybos užsiėmimas dviem

Privatus 2in1 žvakių gamybos užsiėmimas dviem