Mes siūlome natūralių žvakių gamybos užsiėmimus grupėms. Tai puiki galimybė išmokti gaminti savo unikalias žvakes iš natūralaus, gryno, lietuviško bičių vaško.

,,Giftija butikas" įkūrėja ir žvakių gamintoja Gabrielė atskleis paslaptis ir technikas, kurias reikia žinoti norint sukurti aukštos kokybės žvakes. Gamybos procesas bus paaiškintas nuo pradžios iki galo, o kiekvienas dalyvis turės galimybę išbandyti save ir sukurti savo žvakių.

Mes užtikriname, kad pasimokysite naudoti tik natūralius ingredientus ir rinktis tinkamas priemones, kad Jūsų žvakės būtų ne tik gražios, bet ir sveikos.

Mūsų užsiėmimai yra ne tik mokomieji, bet ir smagūs, tad kviečiame prisijungti prie mūsų ir atrasti žvakių gamybos paslaptis!

Žvakių gamybos užsiėmimai grupėms

Žvakių gamybos užsiėmimai, edukacija:
kūrybiškumo ir pramogų derinys

Viena įdomiausių mano veiklos dalių - su žmonėmis dalintis sukauptomis ir kaupiamomis žiniomis apie bičių vašką, sukurti jaukią atmosferą, kad jaustumėtės laukiami, atsipalaiduotumėte.

Man labai svarbu, kad ne tik įgautumėte žinių apie bičių vašką, žvakes, jų gamybą, bet ir pasirūpinti visomis reikalingomis priemonėmis, šilta arbata, kava, Jums sukurti jaukią, atpalaiduojančią aplinką, kurioje atitrūktumėte nuo kasdienybės.

Ir Jums tereikia atvykti ir atsipalaiduoti - niekuo nesirūpinti!

Lauksiu Jūsų atvirami širdimi, jaukia atmosfera tiek jau mano organizuojamose natūralių bičių vaško žvakių gamybos praktinėse dirbtuvėse (www.facebook.com/giftija.butikas/events/ ) bet ir

mielai suorganizuosiu kūrybinį užsiėmimą Jūsų asmeniniams poreikiams, įvairioms nedidelėms šventėms (~ iki 16 asmenų) Vilniuje studijoje.

Jeigu norite įdomiai, neįprastai bei kūrybiškai paminėti asmeninę šventę - pavyzdžiui gimtadienį, darbo kolektyvo pasibūvimą, ar kt., taip pat sutarus galite atsinešti savo maistą, gėrimus arba užsakant užsiėmimo suorganizavimą tuo ar kitais pageidavimais galiu pasirūpinti už Jus!